+370 600 90604
Kovo 11-osios g. 20 / Chemijos g. 2, 51001 Kaunas
Teisinės paslaugos
Teisės ir verslo paslaugų agentūra

„Teisės kova su faktu tęsiasi nuo visuomenės atsiradimo laikų. Užbaigti dvikovą, sulydyti tyrą idėją su žmogaus gyvenimo realybe, priversti teisę taikingai įsiskverbti į fakto sritį ir faktą į teisės sritį – štai išminčių darbas“.                                                                                        Viktoras Hugo

Vertimai

Profesionalūs vertimai – Jūsų verslo sėkmė.

Vertimai raštu

Užsakovų pateikti tekstai vertimui dažnai būna specialios profesinės ar techninės srities ir reikalauja ypatingų lingvistinių ir specializuotos terminologijos žinių.

Bendradarbiaujame su vertėjais, dirbančiais bei  besispecializuojančiais tam tikroje srityje. Bet kokio sudėtingumo užsakymą atlieka vertėjas, išmanantis tą sritį.

Verčiame įvairiausių sričių tekstus:
juridinius, techninius, medicininius, transporto, energetikos, žemės ūkio, finansinius, ekonominius, aplinkosaugos, socialinės apsaugos, reklamos, draudimo, Europos Sąjungos dokumentus, kino filmų ir kt.

Vertimai žodžiu

Vertimas žodžiu – tai tikslus minties, išreikštos viena kalba, perteikimas kita. Skirtingai nuo vertėjo raštu, vertėjas žodžiu iš karto verčia sakomą tekstą, beveik neturėdamas galimybės pasitaisyti. Privalu išlaikyti teksto perteikimo stilių. Profesionalus vertėjas turi remtis ne vien bendro išsilavinimo žiniomis, bet ir kaupti žinias iš įvairių sričių.

Jei Jums reikalingas vertėjas verslo susitikimų metu, pas notarą, konferencijoje ar tiesiog Jums reikia profesionalo pagalbos telefoniniam pokalbiui išversti, Teisės ir verslo paslaugų agentūra yra pasiruošusi Jums padėti.

Vertimų tvirtinimas

Išversto dokumento teisingumas tvirtinamas vertėjo parašu ir vertimų biuro antspaudu.

Užsakovui pageidaujant, galimas notaro patvirtinimas. Notaras tvirtina vertėjo  parašą dokumentuose, kurie pateikiami kartu su originalu arba notaro patvirtintu nuorašu.

Vertimų pateikimas

Atliktus vertimus pagal pageidavimą išsiunčiame elektroniniu paštu arba faksu, pateikiame elektroninėse laikmenose, kompaktiniuose diskuose arba patys pristatome klientams.

Kokybė, profesionalūs vertimai, operatyvumas, konfidencialumas, malonus aptarnavimas – visa tai užtikrinta kiekvienam klientui!