+370 600 90604
Kovo 11-osios g. 20 / Chemijos g. 2, 51001 Kaunas
Teisinės paslaugos
Teisės ir verslo paslaugų agentūra

„Teisės kova su faktu tęsiasi nuo visuomenės atsiradimo laikų. Užbaigti dvikovą, sulydyti tyrą idėją su žmogaus gyvenimo realybe, priversti teisę taikingai įsiskverbti į fakto sritį ir faktą į teisės sritį – štai išminčių darbas“.                                                                                        Viktoras Hugo

Buhalterinė apskaita

  • Buhalterinė apskaita teikiama pilnai arba galime pasiūlyti tik vyriausiojo buhalterio funkciją, skirtą įmonėms, turinčioms apskaitininką, kuris atlieka nesudėtingas apskaitos operacijas įmonės viduje.

  • Kokybė. Buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos kvalifikuotai ir kokybiškai, maksimaliai tenkinant Klientų poreikius.

  • Operatyviai reaguojame į Klientų buhalterinės apskaitos prašymus, užklausimus, pageidavimus, konsultuojame verslo tvarkymo klausimais, vadovaudamiesi ilgamete patirtimi darbe su skirtingo tipo, bei veiklos įmonėmis. Visada esame pasiekiami telefonu, elektroniniu paštu.

  • Saugumas. Buhalterinė apskaita, duomenys laikomi saugomuose serveriuose, kurių kopijos daromos kasdien, taip užtikrinant Klientų pateiktų duomenų saugumą ir dokumentų konfidencialumą.
  • Aiškumas. Galimybė, interneto pagalba, prisijungti prie Kliento buhalterinės apskaitos duomenų bazės, mūsų apskaitos sistemoje, bet kuriuo metu. Tai leidžia Klientui bet kuriuo metu matyti savo įmonės apskaitos duomenis: pirkėjų skolas, skolas tiekėjams, ataskaitas apie įmonės rezultatus bei kitą rūpimą informaciją.
  • Bendravimas. Kalbame ir rašome lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbomis, todėl buhalterinė apskaita teikiama ir užsieniečiams ar tarptautinėms kompanijoms. 

    Mes siekiame, kad mūsų turima kompetencija ir buhalterinės apskaitos patirtis leistų mūsų Klientams efektyviai valdyti savo verslą bei padėtų jiems siekti ekonominės sėkmės.
    Mes vertiname bendradarbiavimą ir siekiame tapti Jūsų ilgalaikiu buhalterinės apskaitos partneriu!